Dandrene, to kolejny wysokiej, jakości szampon pomagający w walce z łupieżem. Doskonale zwalcza nie tylko łupież, ale również pomaga włosom odzyskać połysk, o którym mogliśmy pomarzyć podczas jakichkolwiek problemów z włosami. Nareszcie możesz przestać przejmować łupieżem spadającym na Twoje ubrania, czy nieprzyjemnym zapachem, jaki wywołują inne preparaty przeciwłupieżowe.

Dandrene zwalcza łupież za pomocą trzech metod:

 1. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii blokującej komórki wytwarzające łupież.
  2.Wysuszając tłuszcze zbierające się w cebulkach włosów.
  3. Dostarczając cebulkom substancje odżywcze, które wzmacniają i odbudowują nasze włosy.

Skuteczność tych działań została potwierdzona w oparciu o badania laboratoryjne!

Szampon różni się od swoich sklepowych odpowiedników tym, że posiada znacznie większe stężenie naturalnych detergentów, takich jak:

 • Climbazol– jeden z najlepszych inhibitorów przeciwgrzybicznych.
  Ketokonazol– od lat stosowany w walce z wszelkiego rodzaju problemami skóry.
  Ekstrakty z wierzby manuka – unikalne źródło roślinne, posiadające polifenole oraz ich pochodne, które doskonale sprawdzają się w walce z łupieżem.
  Wyciąg z granatu – reguluję zróżnicowanie naskórka, co pozwala na zahamowanie skalowania oraz umożliwia budowę bariery ochronnej.
  Składniki odżywcze – aminokwasy, witaminy, minerały, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju włosów i ich cebulek.

Reasumując Dandrene, to doskonały produkt stosowany w walce z łupieżem, który dzięki nowoczesnym technologiom kosmetycznym łączy w sobie właściwości lecznice znajdujące się w roślinach z różnych zakątków całego świata. Ponadto produkt jest opatrzony 90-dniową gwarancją, co pozwoli nam sprawdzić jego skuteczność bez ewentualnego poniesienia strat materialnych.